wszystkie na zimę pod choinkę i na Gwiazdkę o mnie pozdrowienia i całuski na urodzinki i imieninki łańcuszki komentarze na dobry wieczór i dobranoc na jesień na Nowy Rok na Wielkanoc

Opisy na Facebooka, NK i Instagrama - komentarze

_____________███ ____________█████____███ _______███__████__█████ ______█████___██__████ ________████_______██ ___████__██__███_____███ __██████____████__██████ ____█████____███____████ __________██______███___█ _________████__██████___█ _______██████__█████_____█ ________███______███_______█ ____________________________█ _____█████______█████__█ ____█§§§§§§█____█§§§§§§§█ __█§§§§§§§§§§██§§§§§§§§§§§█ _█§§§§§§§§§§§§§§§§█__█§§§§§█ _█§§§§§§§§§§§§§§§█__█_█§§§§█ _█§§§§§§§§§§§§§§§█_█__█§§§§█ -_█§§§§§§§§§§§§§§§█__█§§§§§█ ___█§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§█ ____█§§§§§§§§§§§§§§§§§§§█ ______█§§§§§§§§§§§§§§§█ ________█§§§§§§§§§§§█ __________█§§§§§§§█ Pozdrawiam ____________█§§§█ cieplutko, _____________█§█ dziekuje za ______________█ zaproszenie
No, to może ja się nie będę tak za bardzo rozpisywał... Ujmę to tylko jednym zdaniem, żeby nie było przypadkiem za dużo do czytania w tym komentarzu, bo tu wszystkich pozanudzam - wtedy nie daj Boże - przerwą czytanie w połowie, i co wtedy będzie? Nie zrozumieją w ogóle kompletnie mojego szczerego zdania na temat Twojego zdjęcia... No dobra, teraz już zaproponuję w końcu, żeby przejść do sedna sprawy, i - jak to się zwykło mówić - że bez owijania w bawełnę, co nie?... Uważam że to zdjęcie jest naprawdę... Aha! bym prawie zapomniał - bo jeżeli nie masz jeszcze ukończonych 18 lat, albo nie masz pozwolenia swoich rodziców - na piśmie rzecz jasna - to natychmiastowo zamknij tę stronę, ponieważ dla mojego komentarza takie warunki muszą koniecznie zaistnieć!... No, to teraz mogę w końcu się wypowiedzieć. Moim zdaniem to zdjęcie jest... ŚLICZNE! No to mi się chyba udało z tym moim krótkim komentarzem;)
☼●☼●☼●☼●☼●☼●☼●☼●☼ TO ZDIĘCIE JEST : C CO COO COOL COOL COO CO C S SE SEX SEXY SEX SE S C CZ CZA CZAD CZADO CZADOW CZADOWE CZADOWE CZADOW CZADO CZAD CZA CZ C N NO NOW NOWE NOWE NOW NO N ☼●☼●☼●☼●☼●☼●☼●☼●☼
Ta Fotka jest: ██████████100% Super ██████████100% Extra ██████████100% Cool ██████████100% Sweet ██████████100% Śliczna Po prostu The Best!
......_________________ , , ....../ `---________----___|]- ----D ...../_==o;;;;;;;_______.:/ .....), --.(_(__) / ....//(..) ), ----" ...//___// ..//___// .//___/ WYSTRZAŁOWA FOTKA:))SUPER;))
To zdjęcie jest...No,to może ja się nie będę tak za bardzo rozpisywała...Ujmę to tylko jednym zdaniem,żeby nie było przypadkiem za dużo do czytania w tym komentarzu,bo tu wszystkich po zanudzam-wtedy nie daj Boże-przerwą czytanie w połowie i co wtedy będzie?Nie zrozumieją wogóle kompletnie mojego szczerego zdania na temat Twojego zdjęcia...No dobra,teraz już zaproponuje w końcu,żeby przejść do sedna sprawy-jak to się zwykle mówią-że bez owijania w bawełne,co nie?...Uważam że to zdjęcie jest naprawde ...Aha!bym zapomniała-bo jeżeli nie masz jeszcze ukończonych 18 lat,albo nie masz pozwolenia swoich rodziców-na piśmie rzecz jasna-to natychmiastowo zamknij tę stronę,ponieważ dla mojego komentarza takie warunki muszą zaistnieć!!...No,to teraz mogę w końcu wypowiedzieć,Moim zdaniem to zdjęcie jest...Super!
╔═╗ ║═╬╦╦═╦═╦═╗ ╠═║║║╬║╩╣╔║ ╚═╩═╣╔╩═╩╝ FoCiAa...xDD
To zdjęcie jest: 1. Anielskie 2. Atrakcyjne 3. Arcymistrzowskie 4. Bajeranckie 5. Bezkonkurencyjne 6. Bombowe 7. Boskie 8. Chwalebne 9. Ciekawe 10. Cool 11. Czadowe 12. Czarujące 13. Dobre 14. Dorodne 15. Doskonałe 16. Ekscytujące 17. Ekstra 18. Emanujące 19. Fajowe 20. Fantazyjne 21. Fascynujące 22. Fenomenalne 23. Figlarskie 24. Genialne 25. Godne Podziwu 26. Honorowe ;) 27. Idealne 28. Inteligentne 29. Interesujące 30. Kameralne 31. Klawe 32. Jedwabiste 33. Kapitalne 34. Klasyczne 35. Lovaśne 36. Magiczne 37. Mega 38. Miodzio 39. Mistrz 40. Mistrzowskie 41. Najlepsze 42. Na Poziomie 43. Naturalne 44. Niebiańskie 45. Nieskazitelne 46. Nieziemskie 47. Niezwykłe 48. Odlotowe 49. Okazałe 50. Olśniewające 51. Oryginalne 52. Oszałamiające 53. Perfekcyjnie 54. Pierwszorzędne 55. Pociągające 56. Pochlebiające 57. Podniecające;) 58. Popisowe 59. Poruszające 60. Porywające 61. Powabne 62. Profesjonalne 63. Przecudne 64. Przednie 65. Realistyczne 66. Rewelacyjne 67. Rozkoszne 68. Sensacyjne 69. Sexowne 70. Spektakularnie 71. Słitaśne 72. Strojne 73. Super 74. Szalone 75. Szałowe 76. Śliczne 77. Świetne 78. Toż Toż Piękne 79. Twórcze 80. Upojne 81. Urocze 82. Uwodzicielskie 83. Wabiące 84. Wirtuozowskie 85. W Dechę 86. Wybitne 87. Wyborne 88. Wyczesane 89. Wyjątkowe 90. Wystrzałowe 91. Wyzwalające Pozytywne Emocje 92. Zabójcze 93. Zachwycające 94. Zajefajne 95. Zajefajniaste 96. Zaskakujące 97. Z Dreszczykiem Emocji hehe ;) 98. Zjawiskowe 99. Zmysłowe 100. Znakomite!!! Pozdrowionka :*:*

Opisy

Opisy na Facebooka, Naszą Klasę (NK) i Instagrama to świetny sposób na komunikację na tych popularnych poprtalach społecznościowych. Na stronie znajdziesz wiele różnych opisów, a do najpopularniejszych należą:

Opisy o mnie, czyli zabawne, ciekawe i oryginalne opisy które możesz wstawić w dziale o sobie.

Komentarze to nic innego jak śmieszne i dobre komcie które możesz wysłać swoim przyjaciołom, znajomym i rodzinie.

Na urodziny i imieniny to opisy i komentarze które możesz wysłać wszystkim solenizantom!

Na Boże Narodzenie to życzenia świąteczne które warto podesłać bliskim i znajomym wysyłając garść życzeń, dobrej nowiny i podziękowań.

Na Nowy Rok, jak sama nazwa wskazuje to życzenia noworoczne - obowiązkowe wiadomości do wysłania wszystkim znajomym i przyjaciołom.